5 Ocak 2018 Cuma

ioTransfer 2 Lisans kod Pro Licence

ioTransfer 2 İphone - İpad yönetici %100 working Lisans kod Pro lisans 


İOTransfer 2 iphone , İpad için resim , müzik yükleme ve verileri yedekleme programı.

İotransfer programı ile resimlerinizi tek bir tıklama ile PC ye yükleyebilir veya PC den bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.Resimleri İtunes kullanmadan aktarabilir ve böylelikle zamanınız size kalır.

Sevdiğiniz müzikleri İtunes kullanmadan İpod , İphone , İpod , PC arasında müzikleri aktarabilirsiniz.Tek bir tıklamayla sevdiğiniz müzikleri cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Videolarınızı veya filmlerinizi iPhone veya iPad'inizden bilgisayara sürükleyip bırakın. Favori videolarınızı istediğiniz herhangi bir yere kaydedin. Farklı Apple cihazlarındaki tüm videoları ve filmlerin keyfini çıkarmak için oldukça iyi bir deneyim bulabilirsiniz.

PC'nize aktararak iPhone / iPad verilerinizi yedekleyin, hatalı silme, iPhone hasarına veya çalınması nedeniyle veri kaybına engel olun. Fotoğrafların / müziklerin / videoların aktarılmasının yanı sıra, IOTransfer 2, rehberleri, mesajları, uygulamaları, podcast'leri, kitapları ve sesli notları  vb. Yedekleme de etkili bir şekilde çalışır. Hızlı ve istikrarlıdır.

           ioTransfer 2 Lisans Kod : 

            ACB9E-9634E-6E46D-FC9B2

          iotransfer 1.2 Lisans Kod :  

           4A82F-93276-767E2-CCBB1

           CC5EB-B216F-734E7-D99B1


Not: İOTransfer programını pro versiyon olarak kullanmak için programın sol altında bulunan Lisans gir kısmını tıklayıp yukarıda paylaşılan kodu kopyala yapıştır yapmanız yeterlidir.Güle güle kullanın...

Serkan Serkan :

Sitemize hoşgeldiniz.Yorumlarınızı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz...
Serkan !

Site Açıklaması : Sitemizde paylaşılan konular iobit firmasına aittir.Sitemiz paylaşımda bulunulan konulardan herhangi bir kar amacı gütmemektedir.www.iobit.com adresinden orjinal siteye ulaşabilirsiniz.

5 yorum:

  1. teşekkürler, 118 günlük lisanslandı. daha uzun süreli olanı da yok muydu acaba?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. iotransfer programı için 118 günlük lisans süresi yeterlidir.Bu süre dolana kadar zaten 2.1 sürümü çıkar ve yeni kod ister.Bu kod süresini bile tamamlamayabilirsin.

      Sil

Bloğumuz tamamen kullanıcı dostudur.Virüs barındıran crack dosyalar Bloğumuzda paylaşılmamaktadır.Vermiş olduğumuz linkler abuk subuk sitelere gitmez.Pro lisansı aktif etme yolumuz yalnızca Lisans kodlarıyladır...

Blogger Gooyaabi Templates

hayatbilgisiguncel