8 Mart 2016 Salı

iobit Start Menu 8 V4 indir Download

İobit start menü 8 V4 indir windows 8,8.1 ve windows 10 işletim sistemlerinde uyumlu

iobit start menü 8 V4 sürümü windows 8 , 8.1 ve windows 10 işletim sistemleriyle uyumlu başlat menüsü.Metro menü ilk bakışta göze hoş geliyor olsa da kullanım açısından eski başlat menüsü gibi pratik değildir.Windows'un çıkarmış olduğu metro kullanımından kurtaran eski klasik başlat menüsü daha rahat kullanım sağlar.

Aşağıda vermiş olduğum linkten Start menü 8 V4 programını ücretsiz ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.indirdiğiniz programda herhangi bir reklam veya bilgisayarınıza zarar verecek yazılım bulunmaz.Güle güle kullanın...

7 Mart 2016 Pazartesi

iobit Macbooster 4 indir Download

iobit Macbooster 4 indir Downloadiobit Macbooster 4 Mac işletim sistemi kullanan bilgisayarlar için vazgeçilmez bir optimizasyon programıdır.


İobit Macbooster 4 program özellikleri


1 :) Sabit disk alanını en üst düzeye çıkarmak için eski önbellek dosyaları da dahil olmak üzere gereksiz dosyaları temizler.
2 :) Büyük ölçüde genişletilmiş virüs veritabanı sayesinde saldırıları, spyware, malware ve çevrimiçi tehtidlere karşı bilgisayarı korur.
3 :) Disk ve önbelleği temizleyerek bilgisayarı hızlandırır.
4 :) Dosya ve programları kaldırdıktan sonra arta kalan artık dosyaları temizler.


Macbooster 4 programını aşağıdaki linkten güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

6 Mart 2016 Pazar

iobit MacBooster 3 Lisans Kod Pro Licence

iobit Macbooster 3 Lisans Kod Pro Licence Serial Key number

iobit Macbooster 3 Lisans Kod Pro Licence Serial key Aktivasyon kodu aşağıdadır.Bu aktivasyon kodunu girerek Macbooster programını ücretsiz Pro lisanslı olarak kullanabilirsiniz.
Lisans Kod: A32C4-9737D-CAB00-E3423
iobit Protected Folder 1.2 Lisans Kod Pro Licence

iobit Protected Folder v1.2.0 Lisans Kod Pro Licence Serial Key numberiobit Protected Folder 1.2 Lisans Kod Pro licence Serial Keyler aşağıdadır.Bu Key numaralarını girerek Pro lisansı aktif hale gitirebilirsiniz.
Lisans Kod: DA71B-8016B-A2C74-F54B9

                      3EA3C-91523-FB551-905B9

                       F8032-E21FB-61D73-BABB9

                       A54C4-E7FBB-AB9E5-E7EB1


5 Mart 2016 Cumartesi

Advanced SystemCare Ultimate 10 Lisans Kod Pro License

iobit Advanced SystemCare Ultimate 10 License Key,Pro Licence,Free Kod

iobit Advanced SystemCare Ultimate 10 Pro lisans kodu aşağıdadır.Programın sağ alt köşesinde bulunan lisans gir kısmına kodu girdikten sonra etkinleştir butonuna bastığımızda ücretsiz pro lisans aktif olacaktır.Lisans kodu kabul edilmezse internetinizi kesip kodu öyle girmeyi deneyin...10 Pro Licence Key : 7FAC5-4AB1D-FFC7F-5CFD6


iobit Advanced SystemCare Ultimate 10 indir Download

iobit Advanced SystemCare Ultimate 10 indir ,Download

iobit Advanced SystemCare Ultimate 10 gerçek zamanlı koruma ile bilgisayarı koruma altına almanın en iyi yoludur.Advanced SystemCare Ultimate 10 Program Özellikleri


1 :) Gerçek zamanlı koruma ile DNS ayarlarını korumada başarılıdır.
2 :) Gelişmiş antivirüs motoru sayesinde bilgisayarımızı virüslerden korur.
3 :) internet tarayıcımızı zararlı yazılımlardan korur ve gizlilik bilgilerimizin korunmasına yardımcı olur.
4 :) Bilgisayarı % 300 oranında hızlandırıp rahat kullanım kolaylığı sunar.
5 :) Diğer Advanced SystemCare programında olduğu gibi bilgisayarı başlangıcından kapatana kadar gerekli bütün işlemleri tek bir tıklamayla yapar.Aşağıdaki linkten Advanced SystemCare Ultimate programını ücretsiz ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.Programı indirdikten sonra Pro lisansı aktif etmek isterseniz lisans kodu sitemizde mevcuttur.Güle güle kullanın....


Programı güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.Vermiş olduğumuz linkler yalnızca Google Drive dosya yükleme linkleridir.Başka birçok sitede görmeye alıştığınız abuk subuk sinir bozucu sitelere yönlendirme bu sitede yoktur!!!Neler Yeni ASC Ultimate 10 RC içinde


+ Büyük Veritabanı - genişletilmiş veritabanı ile Geliştirilmiş antivirüs motoru daha az sistem kaynağı kullanımı ile daha fazla virüs algılar ve kaldırır. 
+ Daha İyi Koruma - Geliştirilmiş Koruma modülü bilgisayarınızı ve online deneyiminizi gerçek zamanlı olarak korur. 
Daha Uyumlu ve Kararlı + - Microsoft tarafından dijital olarak imzalanmış Yeni sürücüleri son Windows 10 ile uyumluluk ve kararlılık sağlar
+ Yeni FaceID - Otomatik gizlice PC'nize erişim ve yeni yüz tanıma teknolojisi ile gizlilik içine meraklı olan davetsiz misafirleri yakalar. 
+ Daha Güvenli ve Reklamsız Sörf - Çeşitli can sıkıcı reklamları kaldırır ve Google Chrome, Mozilla Firefox ve Internet Explorer'ı destekleyen daha büyük çevrimiçi veritabanına sahip daha zararlı web sitelerini engeller. 
+ Kötü Niyetli Değiştirme - Yeniden tasarlanan Homepage Protection, ana sayfayı ve arama motorunu kötü amaçlı değişikliklere karşı korur. 
+ Hayır Gizlilik Sızıntısı - Gelişmiş Gizlilik Sweep, daha fazla programı ve Windows uygulamalarını temizlemeyi destekler ve gizliliğinizi korur. 
+ Daha Hızlı Başlangıç ​​- Clean & Optimize'daki yeni Başlatma Optimizasyonu ile önyükleme süresini kısaltmak için başlangıç ​​öğelerini optimize eder. 
+ Daha pürüzsüz PC - Performans İzleyicisi'ndeki Yeni Kaynak Yöneticisi, gerçek zamanlı olarak yüksek RAM / CPU / disk kullanımı alan süreçleri kontrol etmenin kolay bir yolunu sağlar. 
+ Gelişmiş Önemsiz Dosyalar Temizle - Daha fazla disk alanı boşaltmak için yüklü sürücü paketleri için temizleme eklendi. 
+ Daima Güncel Yazılım - Geliştirilmiş Yazılım Güncelleyici daha popüler programları güncellemeyi destekler. 
+ Daha İyi Deneyim - Yepyeni bir sezgisel UI ve yüksek DPI ekranlar ve yüksek çözünürlüklü ekranlar için iyi bir destek. 4 Mart 2016 Cuma

Super Game Boost 3 indir Download

Super Game Boost 3 (Oyun hızlandırma ve optimizasyon programı )

Super Game Boost 3 oyun hızlandırma ve optimizasyon programı oyun severler için kullanışlı az yer kaplayan bir programdır.Super Game Boost 3 Programının özellikleri Nelerdir??


1 :) Bilgisayarın ısınmasını kontrol altına alır.
2 :) Oyunu optimize ederek daha rahat oynamamızı sağlar.
3 :) Diğer çalışan yüksek boyutlu programları durdurarak oyun donmalarını önler.
Super Game Boost 3 programını aşağıdaki linkten ücretsiz şekilde indirebilirsiniz.
Bloğumuz tamamen kullanıcı dostudur.Virüs barındıran crack dosyalar Bloğumuzda paylaşılmamaktadır.Vermiş olduğumuz linkler abuk subuk sitelere gitmez.Pro lisansı aktif etme yolumuz yalnızca Lisans kodlarıyladır.Bloğumuz 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir...

Powered By Blogger | Yazar Gooyaabi Templates Yazar : Serkan

Top