6 Ocak 2018 Cumartesi

iobit Protected Folder 1.3 Lisans Kod Pro Licence

iobit Protected Folder v1.3.0 Lisans Kod Pro Licence Serial Key number
Protected Folder 

Protected Folder ; Klasör , ofis belgeleri , fotoğraflar , videolar ve diğer korunmasını istediğimiz dosyalarımızı ,güvenlikle ilgili önemli klasörlerimizi şifreleme yöntemi ile en iyi dosya koruma aracıdır.Program kullanıcıları dosyaları yalnızca okunur yapabilirken parolalı koruma ile tamamen saklayıp görünmez hale de getirebilir.Protected Folder yönetilmesi kolay bir programdır yalnızca bir şifre ayarlamanız yeterlidir.Şifre ile dosyalarınız kilit altına alınır ve isteğiniz dışında erişime kapatılır.

iobit Protected Folder 1.3 Lisans Kod Pro licence Serial Keyler aşağıdadır.Bu Key numaralarını girerek Pro lisansı aktif hale gitirebilirsiniz.


Lisans Kod: DA71B-8016B-A2C74-F54B9

                      3EA3C-91523-FB551-905B9

                       F8032-E21FB-61D73-BABB9

                       A54C4-E7FBB-AB9E5-E7EB1

Serkan Serkan :

Sitemize hoşgeldiniz.Yorumlarınızı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz...
Serkan !

Site Açıklaması : Sitemizde paylaşılan konular iobit firmasına aittir.Sitemiz paylaşımda bulunulan konulardan herhangi bir kar amacı gütmemektedir.www.iobit.com adresinden orjinal siteye ulaşabilirsiniz.

1 yorum:

Bloğumuz tamamen kullanıcı dostudur.Virüs barındıran crack dosyalar Bloğumuzda paylaşılmamaktadır.Vermiş olduğumuz linkler abuk subuk sitelere gitmez.Pro lisansı aktif etme yolumuz yalnızca Lisans kodlarıyladır...

Blogger Gooyaabi Templates

hayatbilgisiguncel